Ledning

VD och huvudman

Ingrid Lööw
Tel: 079 073 61 23
E-post:ingrid.loow@wagaowilja.se

Rektor på Solens och Fäbodens förskola, Järfälla
Cecilia Glöd
Tel: 070 438 85 93
E-post: cecilia.glod@wagaowilja.se

Rektor på Orgonas och Plommonets förskola, Järfälla
Siv Rurling
Tel: 073 708 98 93
E-post: siv.rurling@wagaowilja.se

Rektor på I Ur och skur Skogsbackens och Cylinders förskola, Järfälla
Tim Renglund
Tel: 073 507 49 47
E-post: tim.renglund@wagaowilja.se

tf Rektor på Sadelmakarens förskola i Enköping 
Sara Millberg
Tel: 073 231 93 60
E-post: sara.millberg@wagaowilja.se

Rektor på förskolan Utforskaren i Upplands Bro
Jaana Kivikangas
Tel: 070 731 89 21
E-post: jaana.kivikangas@wagaowilja.se

Kvalitetschef tillika skolchef
Maria Wihlgaard
Tel: 070 787 22 32
E-post: maria.wihlgaard@wagaowilja.se

Ekonomichef
Katarina Lappalainen
Tel: 070 872 04 69
E-post: katarina.lappalainen@wagaowilja.se